تبلیغات
انیمه کلاب - ×34×

×34×

یکشنبه 12 شهریور 1396 07:53 ب.ظ

نویسنده : ❤ رزالین†رنگین کمان سرعتی❤

تصویر مرتبط
اوووس میسنا سان
چطورید؟؟
خب به سلامتی قالب وبو عوض کردم:/
اغااااااااااا چن تا از وبامو حذفیدم
کدهای میس رزالین-فازسنگین-وینکس کلاب
اونم فقط سر اپلود کننده بیشور که فیلتر شده بود و هی قاطی میکرد
عررررررررر
خب دیه گذشته ها گذشته
همنطور که قول داده بودم معرفی انیمه اوردم
اونم دیت نوت(دفترچه مرگ)
برید ادامه

لوگوی مجموعه

دفتر مرگ (به ژاپنی: デスノート Desu Nōto، به انگلیسی: Death Note) نام یک مجموعه مانگا ژاپنی است از تسوگومی اوبا (نویسنده) و تاکشی اوباتا (طراح) که از روی آن یک مجموعه تلویزیونی انیمه هم ساخته شده است. دفتر مرگ برای اولین بار از دسامبر ۲۰۰۳ تا مه ۲۰۰۶ در مجلهٔ هفته‌نامه شونن جامپ انتشارات شوئیشا به چاپ می‌رسید. این مانگا با فروش بیش از ۲۶٫۵ میلیون نسخه، یکی از مجموعه مانگاهای پرفروش هفته‌نامه شونن جامپ محسوب می‌شود.

شخصیتا:
نتیجه تصویری برای یاگامی لایت

light yagami:
بازیگر عمده DeathNote ،لایت؛ بسیار باهوش و در حدود 17 سال سن دارد. هنگامی كه Deathnote كه توسط Ryuk در دنیای انسان ها افتاده است را پیدا می كند، او تصمیم می گیرد كه از آن برای كشتن تمامی قاتلین استفاده كند و عنوان ***a را بدست بیاورد. هدف نهایی او پاك كردن دنبا از شیاطین و ساختن ارمانشهر و حكم رانی بر دنیای جدید به عنوان خدا است. او خودش را عدالت خطاب می كند.
L:
L؛ یكی از 3 برترین كاراگاهان جهان میباشد، دستور دارد كه ***a را ردیابی و دستگیر كند. او ژولیده میباشد و خود را در پشت ماسک اسم L قرار داده است. L با بقیه فرق دارد ، نوع نشستن و لباس پوشیدن ، غذا خوردن و... و موبایل خود را در وضعیت دیگیری نگه میدارد. او اغلب از استراتژی های موثر و قوى استفاده می كند و رقیبش را به شكست می كشاند، و در چندین وهله از روى میل نقاط ضعف خود را به ***a اعلام می كند تا حدی كه جان خود را به خطر می اندازد تا ***a را در تله بیاندازد.missa:
یک دختر كه بى اندازه به ***a وابسته میباشد، Misa یك مدل معروف در ژاپن میباشد، و علاقه دارد با توجه به كارش لباسهایی در مدل های مختلف بپوشد. او نابالغ و بی تجربه می باشد و در جایی می گوید كه ***a‌را در نگاه اول دوست داشته. لایت؛ فقط به او به دید یک كمک كننده برای اهدافش نگاه می كند چرا كه Deathnote او و چشمان Shinigami ش(كه باید در عوض آن نصفی از عمر را داد) می تواند كمک شایانی باشد.قاتل پدر مادر Misa توسط ***a مجازات شده اند و Misa به این دلیل بسیار به ***a علاقه مند میباشد.


shinigami Ryuk
shinigamiاصلی كه دفترچه مرگ را در دنیای انسان ها انداخت. برای فرار از خستگى و ملالت Ryuk دفترمرگ را جا می گذارد. او در دنیای shinigami دو دفترچه مرگ داشت. Ryuk متحد و دوست Light نمی باشد و در حقیقت در اولین برخوردش با او گفت كه روزی خواهد رسید كه اسم لایت را در دفترچه مرگش خواهد نوشت و او را خواهد كشت. گاهی اوقات Ryuk از كمك به لایت امتنا می كرد و از تلاش لایت برای رسیدن به هدفش لذت میبرد. او برای لذت خود عمل می كرد علاقه زیادی به بدست آوردن سیب دارد.
shinigami rem
shinigami مونثی كه به Misa دفترچه مرگ و چشمان shinigami را داد.Rem نیز دارای 2 دفترچه بود كه یكی از آنها را به Misa Amane‌ میدهد، او بر دفترچه موروثى خود افتخار می كرد. او كسی بود كه برای نجات Misa خود را به كشتن داد، و تصور می كرد كه كار درست را انجام می دهد.بطور غریبی، Rem علاقه زیادی به Misa دارد.mello
Mello؛ یك یتیم است كه همراه Near در یتیمخانهWatari به عنوان بچه هدیه داده شده نگهداری میشود. به مانند Near،ملو یكی از كاندیداهای جایگزینی L میباشد. شبیه L به شیرینی جات علاقه بسیار دارد، و گاهی اوقات مقدار زیادی شكلات میخورد. همچنین Mello بسیار باهوش هست و اجازه می دهد كه احساساتش بروز پیدا نكنند. Mello در اكثر مواقع لباسی چرمی به تن دارد بر خلاف L‌و Near.او منزوى میباشد و علاقه زیادی به موتورسواری دارد. وقتی كه Mello معلوم میشود، لایت سعی می كند او را پیدا و بكشد، ولی او همیشه به نوعی فرار می كند، ولی به واسطه یك انفجار او زخمی در گونه سمق چپ خود بر میدارد.
Near؛
كاندید اصلی جایگزینی L‌میباشد و خود را N‌ می نامد، او برخی تشابهات با L دارد، بسیار شبیه L با تاس ها و قند بازی می كند؛ Near همیشه در حال بازی با اسباب بازی یا موهایش میباشد. Near نیز مانند L‌در حالت غیرعادی مینشیند ولی قدری فرق دارد. او به Mello پیشنهاد می دهد كه نیرو هایشان را با هم متحد كرده تا بر علیه ***a اقدام كنندMikami
به عنوان ***a چهارم توسط ***a انتخاب میشود. وقتی كه ***a متوجه میشود كه نزدیك بودن Deathnote به خودش و Misa خطرناك میباشد او Mikami را انتخاب می كند، چون خودش و Misa تحت نظر Aizawa و Mogi‌هستند. Mikami خیلی ایده های شبیه به ***a دارد.

خوب تمومید
امیدوارم خوشتون بیاعد
فعلا جانا

نظرات : ~>ثابت